יום שבת, 12 באוקטובר 2013

חומצות אמיניות וחלבונים

חומצות אמיניות וחלבוניםחומצות אמינו הן אבני הבניין של חלבון החיוניות. אוצין, איזולאוצין, וואלין הם חומצות אמינו שיש להם מבנה מסועף מיוחד, ומכאן שם חומצות אמינו מסועפות שרשרת (BCAA). BCAA הוא לא רק ההייפ! BCAA הם חשוב כי הם עוברים מטבוליזם בשרירים במקום בכבד כמו חומצות אמינו אחרות. כתוצאה מכך, הם יכולים לשמש כאנרגיה או לייצר חלבונים חדשים. BCAA מהווה כ שלישי של שרירי השלד בגוף. אבקות חלבון.

BCAA הם שלוש מהשמונה חומצות אמינו החיוניות (EAAs). אמצעי חיוני שהגוף שלך לא יכול לסנתז חומצות אמינו אלה, כך שאתה חייב לקבל אותם ממזון. בשר אדום ומוצרי חלב הם מקורות טובים במיוחד שלו BCAA, אבל אתה יכול גם לקבל אותם בעוף והודו. חלבון מי גבינה הוא מקור עשיר BCAA. פיתוח גוף מהיר | 

חומצות האמינו BCAA בצורה החופשית הם גדול כי הם מתעכלים באופן כמעט מיידי, ונשלחו למחזור הדם שלך. נטילת תוסף BCAA לפני, במהלך, ולאחר שהרכבת היא חשובה כי BCAA יכול למנוע פירוק שריר. אם אתה מתכנן לעשות את אימון סיבולת, מומחים ממליצים להשתמש BCAA כדי לעזור לך לשמור על אנרגיה ולמזער את פירוק חלבון. החלפה אבדה 10 גרמיו BCAA, בדרך כלל לפני ואחרי אימון, גם עוזר לשמור על הגוף שלך אנאבולי, וזה חשוב אם אתה הרזיה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה