יום שבת, 12 באוקטובר 2013

חומצות אמינו מסוגים שונים

חומצות אמינו מסוגים שונים

אמינו-1900

אמינו-1900 חומצות אמינו בפרופיל עשיר ומגוון ולדרישותיהם של מפתחי גוף ועוסקים בכל ספורט שהוא.
חומצות האמינו של יוניברסל יוצרו בתהליך המאפשר להן את קליטתן המושלמת לרקמות השרירים בגופך אודות לקשרי פפידיטים של חומצות אמינו באיכות מעולה המבטיחים את התוצאות הטובות ביותר אותן ניתן להשיג מכל תוסף חומצות אמינו אחר.
פורמולה זו עוצבה ונבחנה מדעית במטרה ולעזור לך להשיג תוצאות אופטימליות בפיתוח מסת השרירים, האצת תהליך הבנייה והתאוששות ושיפור הביצועים באופן מושלם ובטוח.
אודות לספיגה המהירה של חומצות האמינו של יוניברסל, הוכח כי חומצות האמינו נחוצות באופן חד משמעי לשימור מאזן החנקן בגופנו לשמירה על מסת השרירים ובניית רקמות חדשות.
אמינו 1900 AMINO 1900: חומצות אמינו הן אבני היסוד של החלבונים, החיוניות לבניית רקמות השרירים.
ייחודיות הפורמולה הינה זמינותן הביולוגית הגבוהה של חומצות האמינו. הן שומרות על רמת חנקן חיוביות בגוף, דבר הגורם לתהליכים אנבוליים (כגון גדילת מסת השריר).
בנוסף, הפורמולה עוזרת לשחרר הורמונים אנבוליים (כשהיא ניטלת על בטן ריקה), כגון: הורמון הגדילה – GH.
הפורמולה עשירה ב- BCAA החשובות לאספקת האנרגיה במהלך האימון על חשבון החלבון מהשריר, כלומר מונעות פירוק (קטבוליזם) שרירים.
בנוסף הפורמולה מכילה ויטמין 6B החשוב לתהליכים אנבוליים (בנייה) של חומצות אמינו וניצולן בשרירים.

אמינו Amino 2700

טבליות חומצות אמינו בריכוז גבוה ביותר! אמינו 2700 של חברת יוניברסל נוטרישיין-AMINO 2700 UNIVERSAL NUTRITION
חומצות אמינו הן אבני היסוד של החלבונים, החיוניות לבניית רקמות השרירים. ייחודיות הפורמולה הינה זמינותן הביולוגית הגבוהה של חומצות האמינו. הן שומרות על רמת חנקן חיוביות בגוף, דבר הגורם לתהליכים אנבוליים (כגון: גדילת מסת השריר).
2700 אמין הוא תוסף מתמשך שחרור חומצות אמינו ארוז עם L-צורה ופפטיד המלוכדים חומצות אמינו. חומצות אמינו שלנו נגזרות מתרכיז מי גבינת חלבון (WPC) והידרוליזאטי חלבון מי גבינה (WPH) המקדם את ההטמעה מהירה יותר של רקמת שריר.
* כל טבליה היא ארוזה עם מעל 2,000 מ"ג של חומצות אמינו, וכאשר נלקחו לפני כל ארוחה, הוא הופך להיות אידיאלי להגדלת צריכת אמינו הכולל לאורך כל היום.

חומצות אמינו – Amino 3001

בדומה ל- Amino 1900 גם בתוסף חומצות האמינו Amino 3001, נעשה שימוש בפירוק יוני של חלבונים להשגת מקסימום ספיגה של התוסף בגוף.
מוצר זה כולל תוספת של חומצות אמינו גדולה וחזקה יותר (3001 מ"ג) . הפורמולה מכילה תרכובת איכותית של חומצות אמינו המורכבת בחלבון מי גבינה. תרכובת זו עשירה יותר וכוללת חומצות BCAA, גלוטומין, מטיאונין, אלינין וארגינין, כמו כן כוללת התוספת ויטמין B6, ל-קרניטין וכרום פיקולינט אשר הופכות את התוסף הזה למוצר האידיאלי לאימון פיתוח גוף הכולל פעילות לב (קארדיו) וכן אימון משקולות.
אזהרה! התוסף מכיל פניל-אלנין ולכן אסור לחולי PKU (פנילקטונורויה).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה