יום שבת, 12 באוקטובר 2013

קראטאק – שורף שומן

קראטאק – שורף שומן

קרניטין כבר שבח ביכולתה כדי לקדם את חמצון שומן; לשמר גליקוגן שריר; להפחית את רמות חומצת חלב בדם במהלך הפעילות גופנית; עליית סיבולת; מקסם ספיגת חמצן ולשפר את תפוקת כוח, אנאירובי.

אל-קרניטין 473 מ"ל – של חברת יוניברסל נוטרישן.
ערך תזונתי לך 100 סיסי 5000 מ"ג קרניטין.
מגבירה את השימוש בשומנים לצורך ייצור אנרגיה ובכך מונעת הצטברות שומנים בלב, בכבד ובשרירי השלד, מפחיתה את הסיכון ללקות במחלות לב. יעילה גם בדיאטות הרזיה לשרפת שומנים. להפחתת טריגליצרידים ולשיפור תיפקוד השרירים.
אחראי על הפיכת שומן לאנרגיה, כך שבלעדיו לא תהיה שריפת שומנים יעילה.
קרניטין משפר ייצור אנרגיה בשרירים ובלב, מונע הצטברות של מטבוליטים רעילים של חומצות שומן, ובכך מגן מפני מחלות לב ומסייע בשיקום אחרי התקפים וניתוחי לב.
מסייע באיזון רמות הטריגליצרידים וכולסטרול בדם. חשוב במיוחד לספורטאים – משפר ייצור אנרגיה בשרירים, מקטין הצטברות חומצה לקטית בשריר, מחזק את פעילות הלב, ובצורה כזו תורם הקרניטין לשיפור הביצועים הספורטיביים.
המוצר הינו כשר – בהשגחת הרבנות הרשית פתח תקווה.
אנו מכיל: חומרים משמרים, צבעי מאכל, עמילנים וגלוטן.
ל – קרניטין נוזלי – לספיגה מקסימאלית 
חומצת אמינו חשובה העוזרת בהעברת שומן לתוך תאי השריר ומאפשרת ניצול תאי שומן בתור מקור אנרגיה. נחשב לאחד המוצרים הטובים ביותר לאלו המעוניינים להפחית את מסת השומן בגופם ולשפר את היכולת האירובית.
מספר מחקרים הוכיחו כי צריכת ל קרניטין תורמת רבות לצריכת החמצן המרבית ודוחה את הופעת העייפות במהלך האימון.
מדוע עלי לצרוך ל קרניטין ולמי הוא מיועד?
1) יעיל בתור שורף שומן – מאפשר ניצול תאי שומן בתור מקור אנרגיה
2) שיפור הכושר האירובי – תורם לצריכת החמצן ודוחה את תהליך העייפות במהלך האימון
3) מאיץ את תהליך ההתאוששות לאחר האימון על ידי הפחתת הצטברות חומצת החלב
4) המוצר נחשב לבטוח לשימוש
ל קרניטין 1000 מבית יוניברסל נוטרישן הינו ל קרניטין באיכות גבוהה ביותר המיועד לספיגה מקסימאלית.
-קרניטין נוזלי נותן אפשרות נוחה לגוף לקבל מנה הגונה של ל-קרניטין טהור. ל-קרניטין הוא חומצה אמינית המסייעת להגביר את השימוש בשומן כמקור אנרגיה. ל-קרניטין מהווה תוסף אידיאלי לאלו הרוצים להגביר את שריפת השומן בכדי להפחית במשקל או לשפר את הסיבולת האירובית.
16 Fl. Oz. Citrus Cocktail Supplement Facts
Serving Size 2 Tablespoons
Amount Per Serving % DV* Calories 24 Carbohydrates 6g 2%*
Carnitine(as L-Carnitine) 1.3g ** Carnitech Performance Blend
Caffeine 25mg **
Choline(as Bitartrate) 50mg **
Inositol 50mg **
L-Tyrosine 50mg *
* Percent Daily Values (DV) are based on a 2,000 calorie diet. ** Daily Value (DV) not established.
כתוסף קרניטין הנוזלי הטוב ביותר הזמין, CarniTech הוא מורכב תזונתית lipothermic טבעי בהיקף של USP כיתת L-קרניטין.
בתור התחלה, כל שלוש כפות של CarniTech לספק כ 2 גרם של L-קרניטין הטהור ביותר. אבל מה שעושה CarniTech עדיף על כל מוצרי קרניטין האחרים הוא שCarniTech מכיל גם עמיתים לגורמי קרניטין ייחודיים כגון גוארנה, ג'ינסנג, תה ירוק, גליצרול, וקליפת עץ ערבה. הניסוח הבלעדי ומקיף של CarniTech הופך אותו למוצר דיאטת בולט אמיתי. עד עכשיו את היתרונות של L-קרניטין ידועים היטב.
קרניטין כבר שבח ביכולתה כדי לקדם את חמצון שומן; לשמר גליקוגן שריר; להפחית את רמות חומצת חלב בדם במהלך הפעילות גופנית; עליית סיבולת; מקסם ספיגת חמצן ולשפר את תפוקת כוח, אנאירובי.
L-קרניטין משיג רבים מיתרונות אלה על ידי המתפקדים כ" מעבורת ". קרניטין יכול להעביר חומצות שומן ארוכת שרשרת של הגוף שלך (דלקי המזון הגבוהים ביותר באנרגיה) על פני קרום המיטוכונדריה (תחנת הכח של התא) לייצור אנרגיה משופרת. ללא קרניטין, שומנים לא ניתן לצרוב לאנרגיה ובמקום, מאוחסנים כשומן גוף.
בעוד קרניטין הוא היסוד, ארבעה מרכיבים מרכזיים אחרים לפצות עמודי התווך של CarniTech. גליצרול, מולקולה תלת פחם, נמצאת בשימוש על ידי ספורטאים במשך שנים כדי למנוע התייבשות. חוקרים משערים כי פונקציות גליצרול כמו סוג של "ספוג", קליטת מים בדם ושמירה עליו שם.
כאשר נוסף CarniTech, גליצרול יכול להחזיק אותך hydrated היטב להפעלות אירוביות הארוכות האלה. עם CarniTech, אתה גם מקבל 3 ממטבי צמחים נוסף. ג'ינסנג וגוארנה הם ממריצים טבעיים אשר מגבירים את רמות אנרגיה והפחתת עייפות.
ג'ינסנג המובחר שלנו כולל 25 ספונינים triterpenoid (ginsenosides) כולל Rb-1 וRg-1. ginsenosides אלה יכול גם לשפר את ספיגת חמצן, לשפר את תפקוד מוח, ולשפר את ביצועים.
גוארנה נוספת יכולה לעזור משקל מים עודף שליטה ומקסם את פוטנציאל ergogenic. גוארנה, על ידי הגדלת lipolysis, יכולה לשנות את אספקת אנרגיה אנדוגניים, ובכך משפרת את הביצועים כוללים. לבן ערבה יכולה להקל על חלק מהכאב והדלקת הקשורות בטראומה שלאחר אימון.
לבסוף, תה ירוק מכיל פוליפנולים שהנם נוגד חמצון רבים עצמה (מחקר כעת עולה כי ספורטאים נמצאים בסיכון לניזק של רדיקלים חופשיים גדול יותר מאשר לאנשים לא פעילים, ולכן הצורך בנוגדי חמצון הוא רב יותר).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה